lt
Skaityti daugiau
Suskleisti
Daugiau kontaktų

UAB „Nando“ biologinių produktų vystymas Nr. J05-LVPA-K-03-0100

Penktadienis, 2018 Rugpjūčio 17
biologiniai produktai tyrimai investicijos

UAB „Nando“ yra lietuviško kapitalo įmonė nuo 2009 metų kurianti, gaminanti ir rinkai pristatanti inovatyvią ir efektyvią žemės ūkio chemiją. Tarp įmonės siūlomų produktų jau yra įvairios paviršiaus aktyvios medžiagos, mikrobiologiniai preparatai ir kiti žemės ūkio produktyvumą didinantys gaminiai. Naudodami įmonės siūlomus produktus ūkininkai ne tik padidina ekonominį ūkio našumą, bet ir sumažina neigiamą pesticidų įtaką aplinkai.

Pastaruoju metu įmonė pradėjo aktyvią veiklą tiriant ir rinkai pasiūlant biologinius (kurių pagrindas mikroorganizmai (MO)) preparatus ir su jais susijusias medžiagas.

Intensyvus MO koncentratų ir MO išvestinių produktų naudojimas žemės ūkyje turėtų būti artimiausių dešimtmečių žemės ūkio technologijų transformacijos pagrindas. Šio projekto kontekste UAB „Nando“ tirs ir komercializacijai paruoš tris naujus MO gaminius, skirtus šiaudų skaidymui, azoto fiksacijai ir efektyvesniam cheminių trąšų įsavinimui. Šie produktai paskatins intensyvesnį augalo augimą, geresnę vegetaciją ir produktyvumą, bus užtikrintas efektyvesnis augalinių liekanų skaidymas, bus mažiau teršiami gruntiniai vandenys.

agroinovacijos žemės ūkis