lt
Skaityti daugiau
Suskleisti
Daugiau kontaktų

UAB "Nando" eksporto plėtros projektas VP2-2.1-ŪM-04-K-05-033

Antradienis, 2018 Liepos 17
eksportas žemės ūkis

UAB „Nando“ yra lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti įvairių žemdirbystės sektoriuje pritaikomų cheminių produktų gamyba: paviršiaus aktyviosios medžiagos padedančios augalams įsisavinti maistines medžiagas, pagreitinti augimą ir derlingumą. Pagrindinė UAB "Nando" gaminamos produkcijos klientė yra Lietuviškojo kapitalo įmonė, kuri dalį produkcijos eksportuoja į užsienį. Šiai Lietuviškojo kapitalo įmonei keičiant veiklos kryptį, UAB "Nando" perims pagrindinę produktų eksportavimo funkciją. Įmonė dar nėra pradėjusi vykdyti sistemingos ir kryptingos eksporto plėtros. Siekiant įsiskverbti į užsienio rinkas, reikia užtikrinti tikslingą šios veiklos pradžią ir pastovias investicijas. ES parama leistų padidinti investicinę grąžą iš projekto, sumažinti įgyvendinimo riziką, išplėsti idėjos mastą ir pagerinti jo kokybę.

Projekto tikslas - padidinti UAB „Nando“ konkurencingumą užsienio rinkose, pristatant įmonės gaminamą produkciją 7-iose tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimo metu įmonė numato dalyvauti populiariausiose tarptautinėse žemės ūkio parodose, pritraukiančiose potencialius klientus iš tikslinių rinkų (Rumunijos,Gruzijos, D.Britanijos, Danijos, Kazachstano, Azerbaidžano, Švedijos ir kitų šalių).

Tikimasi, jog dalyvaujant ES lėšomis ir įmonės nuosavu įnašu finansuojamame projekte, leis įmonei sėkmingai pradėti vykdyti plėtrą į užsienio rinkas. Gavus ES paramą projekto veikloms vykdyti iš eksporto gaunamos pajamos iki 2018 m. turėtų padidėti daugiau nei 96% - lyginant su 2015 m. (pirmaisiais metais po projekto pabaigos), o eksporto lyginamoji dalis įmonės pardavimų struktūroje ženkliai augs.

 

pesticidų efektyvunas