lt
Skaityti daugiau
Suskleisti
Daugiau kontaktų
r&d

„Nando R&D“ laboratorijos

r&d

„Nando“ laboratorijos - tai bene svarbiausia vieta visoje įmonėje. Tai patalpos, kuriose vyksta įvairūs bandymai bei tyrimai, kurių metu kuriami ir tobulinami mūsų produktai. Tačiau tai nėra tiesiog kūrybinės dirbtuvės. Atliekami bandymai leidžia geriau pažinti tiek dirvožemį, tiek produkciją, tiek medžiagų poveikį augalams ir daugelį kitų aspektų. Visa tai leidžia mums apie savo produktus kalbėti ne iš piršto laužtais teiginiais, o argumentais ir konkrečiais duomenimis.

450 bandymų

atliktų ūkiuose

7000 val.

Skirtų moksliniams tyrimams
nando

Turime viską kas naujausia

nando

Mūsų filiale įsikūrusiose laboratorijose yra daugiau nei 20 įvairiausių įrenginių. Vieni skirti preciziškiems matavimams, kiti iš arčiau pažvelgti į įvairias medžiagas, dar kitos imituoti bandymams reikalingas oro sąlygas ir t.t.

Šiose laboratorijose vyksta daugybė procesų. Nuo tokių paprastų kaip vandens kietumo bei pH nustatymas ar sterilių indų paruošimas iki mikroelementinių junginių nustatymų spektrofotometriniu srauto įpurškimo analizalizatoriumi.

Šiems procesams įgyventinti reikia nemažai įrangos, tačiau svarbiausios yra:

Statinis paviršiaus įtempimo matavimo įrenginys

Tensiometras - prietaisas, kuriuo matuojamas tiriamojo tirpalo statinis paviršiaus įtempimas. Remiantis gautais rezultatais nusakomas produkto efektyvumas, parenkamos paviršiaus aktyviųjų medžiagų naudojimo normos, lyginami produktai tarpusavyje.

Prietaisas, lašo drėkinimo kampui matuoti

Atliekami matavimai leidžia tiksliai įvertinti mechaninę tirpalų elgseną ant lapo paviršiaus: gebėjimą atšokti, nuriedėti ar prilipti. Prietaisas turi ir filmavimo funkciją.

FIA matavimo sistema

Kolorimetriniais tyrimais atliekama vandens, augalų, dirvožemio ir trąšų analizė. Analizės metu nustatoma fosfatų, nitratų ir nitritų koncentracija skystoje terpėje.

Dirvožemio vandens pralaidumo tyrimo sistema

Leidžia išmatuoti vientiso dirvožemio mėginio pralaidumą vandeniui. Tyrimo metu galima nustatyti vandens pralaidumą mažinančių dirvožemio sluoksnių būvimą, dirvožemio poringumą, vertikalų ir horizontalų pralaidumą.

Mikroskopas su foto galimybe / Steromikroskopas

Mikroskopo ir skaitmeninio fotoaparato derinys, kuris užtikrina supaprastintą darbo eigą ir lankstų vaizdų kaupimo, matavimo ir ataskaitų teikimo galimybę. Mikroskopas leidžia matyti aiškų stereoskopinį vaizdą, leidžia įvertinti paviršinius pakitimus ir morfologines savybes.

PGR sistema

Polimerazinė grandininė reakcija – molekulinės biologijos technika naudojama DNR sekos padauginimui iš milijono kopijų. Ši technika naudojama medicininiuose ir biologiniuose tyrimuose. PGR tinkama DNR, kuri skirta sekvenavimui, klonavimui, DNR filogenijai ar funkcinei genų analizei bei infekcinių ligų diagnozei.

18
Profesionalių darbuotojų
12
Eksporto rinkų
457
Parduodamų produktų rūšių
100%
Moderni laboratorija